6047
Her Model Katlanır Cam Sistemleri İmalatı, Satışı, Montajı
Kış Bahçesi
Cam Balkon
Cam Çatılı Cam Balkon
Perdeli Cam Balkon
Açılır Tavan Çatı Kış Bahçesi
Cam Balkon Tamiri

Homeglass Cam Balkon

Cam balkon sistemleri, işyerinizde, evinizde görünüm olarak güzel, şık ve işlevsel bir balkon yaratmanın en güzel, en modern yoludur. Camların aynı tarafa toplanması, hava şartlarına bağlı mevsimsel değişikliklere göre kullanım çeşitliliği sunması açısından balkonlarda tercih edilen bir sistemdir. Güneşli ve güzel bir havada bu sistemlerinin açık tutulması mekanlara ferah bir balkon özelliği katabilmekte; yağışlı, tozlu ve olumsuz hava şartlarında ise kapalı tutularak güvenli ve korumalı bir ortam sağlar.
 
Cam balkon sistemleri şıklık ve işlevselliği bir arada tutar. İstenilen renk seçenekleri ile evinizin ve işyerinizin dekoruna uygun modelde yapılabilmekte, kullanışlı, dayanıklı, uzun ömürlü olması bakımından tercih edilmektedir. Sistemlerde istenilmesi halinde renkli camlarda kullanılabilmektedir. Aynı zamanda kapatma sistemlerinde kullanılan alüminyum metal parçaların boyası aşınmaya karşı özel ortamlarda özenli bir şekilde boyanmaktadır.

Cam balkon kapatma sistemlerinde temperli cam kullanılmaktadır. Temperli camlar, kırılması zor olacak derece ve dayanıklılıkta imal edilen camlardır.

Homeglass olarak çeşitli modellerde cam balkon sistemleri üretmekteyiz. Bu sistemler düzenli olarak bakımı yapılması gereken sistemler olması bakımından Homeglass olarak cam balkon tamiri hizmetide vermekteyiz. Bizlere tüm modellerin cam balkon tamiri için ulaşabilirsiniz.
 
Cam balkon sistemleri şu şekilde imal edilmektedir;
 
Eşikli Katlanır Cam Balkon,
Eşiksiz Katlanır Cam Balkon,
Eşikli Sürme Cam Balkon,
Eşiksiz Sürme Cam Balkon,
Perdeli Cam Balkon,