6047
Her Model Katlanır Cam Sistemleri İmalatı, Satışı, Montajı
Kış Bahçesi
Cam Balkon
Cam Çatılı Cam Balkon
Perdeli Cam Balkon
Açılır Tavan Çatı Kış Bahçesi
Cam Balkon Tamiri

Homeglass Kış Bahçesi

Kış bahçeleri kafe, restaurant, ev, işyeri vb. yerlerin yoğun olarak tercih ettiği sistemlerdir. Her model ve şekle göre imalatı yapılabilmektedir, istediğiniz yere göre özel tasarım programları ile tasarlanmaktadır. Kullanılan malzeme rüzgar, yağmur, kar yağışı gibi dış etkenlere karşı dayanıklıdır.
 
Homeglass güvencesiyle garantili ve kaliteli üretilen kış bahçeleri ile evinizde ve işyerinizde rahat, doğal, modern ortamlar yaratabilir, huzurlu ve doğal bir ortamda çayınızı, kahvenizi güvenle yudumlayabilirsiniz.
 
Özellikle kafe ve restaurant benzeri yerlerde tercih edilen açılır çatı kış bahçeleri özel bir kumanda ile açılabilmenin yanında manuel(el ile) olarak açılabilir ve kapanabilir.
 
İsteğe bağlı olarak cam çatı kış bahçeleri  panoramik bir görüntü ile mekanlarınıza şıklık, estetik ve modern bir görüntüyü bir arada getirebilir.
 
Homeglass kış bahçelerinde kullanılan malzeme uzun ömürlü, kalite belgeli, iş güvenliği standartlarına uygun ortamlarda imal edilmektedir. Kullanılan malzeme dayanıklı, paslanmaz, yıpranmaz özelliğe sahip olması nedeniyle sizlere bozulma hoşnutsuzluğunu yaşatmaz.

Kış bahçesi sistemleri şu şekilde imal edilmektedir;

Kapalı Çatı Kış Bahçesi,
Cam Çatı Kış Bahçesi,
Açılır Tavan Çatı Kış Bahçesi,