6047
Her Model Katlanır Cam Sistemleri İmalatı, Satışı, Montajı
Kış Bahçesi
Cam Balkon
Cam Çatılı Cam Balkon
Perdeli Cam Balkon
Açılır Tavan Çatı Kış Bahçesi
Cam Balkon Tamiri

Eşikli Katlanır Cam Balkon


Bu katlanabilir sistemlerde kullanılan her bir cam kanatı, çapı 3.1cm olan 8 adet rulman tarafından taşınmaktadır. Bu tip modellerde, oval tip balkon modellerinde kullanılan mafsal kapaklar sayesinde, her türlü değişik açı ve dönüşe sahip balkon tipleri rahatlıkla, kolaylıkla montajlanır ve uygulanır. Eşikli katlanır cam balkon modellerinde 8mm rodajlı temperli camlar kullanılmaktadır.

Eşikli cam balkon uygulamalarında, 90 derece dönüşlü balkonlar tiplerinde, 90 derece dönüşlü pvc tipte kasa dönüş aparatları ve 45 derece kanat kapakları kullanılmaktadır. Eşikli katlanır cam balkon modellerinde kullanılan camlar arasında ( H ) şeklinde plastik contalar kullanımı sayesinde yağmur benzeri su sızıntısı kesinlikle olmamaktadır. Eşikli katlanır cam balkon sistemleri istediğiniz uzunluk, ölçü ve modelde garantili olarak yapılmaktadır.

Şimdi Bizlere Yerinde Ücretsiz Keşif ile Her Model Eşikli Katlanır Cam Balkon Modelleri, Cam Balkon Fiyatları, Katlanır Cam Balkon Sistemleri, İçin Ulaşabilirsiniz.

TEL: 0212 693 03 03