6047
Her Model Katlanır Cam Sistemleri İmalatı, Satışı, Montajı
Kış Bahçesi
Cam Balkon
Cam Çatılı Cam Balkon
Perdeli Cam Balkon
Açılır Tavan Çatı Kış Bahçesi
Cam Balkon Tamiri

Perdeli Cam Balkon


Sistem perdeli olup, perde rahatlıkla sökülebilmekte ve tekrar tekrar sökülüp takılabilmektedir. Bu sistemlerin farklı olmasının nedenlerinden biride sonradan perdelerin takılıyor olmasıdır. Perdeli cam balkon sistemlerinde maksimum yükseklik ölçüsü 240 cm’ dir. Perdelerin kalınlığı 22 cm olup, perde aralıklarında boşluk yoktur. İstenildiği yerde ve ayarda durdurulabilir. Perdeli cam balkon sistemlerinde kullanılan kanat çapı 3.1 cm çapında 8 adet rulman tarafından taşınmaktadır. Sistemin metrekare ağırlığı yaklaşık 23 kg ile 26 kg arasında değişmektedir. Bu sistemde kullanılan camların kalınlığı 8 mm’ dir. Sistemde kullanılan rulmanların geniş ve çiftli olması kanatların her açıda dönüşlerini kolaylıkla gerçekleştirmektedir. Bu sistemlerde kanatların genişliği 65 cm’ dir. Perdeli cam balkon sistemlerinde kullanılan boynuz menteşeli olup, kıl fitiller kasadan uygulanmaktadır.
 
Perdeli cam balkon sistemlerindeki perdelerin yükseklik ölçüsü, camların yüksekliği kadar; genişliği ise kanatların alüminyum kesim ölçüsüdür. Sistemin metrekare ağırlığı
32 kg ile 34 kg arasındadır. Kanat birleşim noktalarında kıl fitiller kullanılmaktadır. Köşe birleşimlerinin bulunduğu kanatların perde genişlik ölçüsü 25 mm, menteşeli kanatlar için ise 30 mm kısalacaktır.

Şimdi Bizlere Yerinde Ücretsiz Keşif ile Her Model Perdeli Cam Balkon Modelleri, Cam Balkon Fiyatları, Katlanır Cam Balkon Sistemleri, İçin Ulaşabilirsiniz.

TEL: 0212 693 03 03