6047
Her Model Katlanır Cam Sistemleri İmalatı, Satışı, Montajı
Kış Bahçesi
Cam Balkon
Cam Çatılı Cam Balkon
Perdeli Cam Balkon
Açılır Tavan Çatı Kış Bahçesi
Cam Balkon Tamiri

Cam Çatı Kış Bahçesi


Genellikle kafe, restaurant, yüzme havuzları, botanik tarzda bahçeler, çatı katlarına Homeglass ® markası ve kalitesiyle yoğun olarak uygulanmakta, müşterilerinin kullanımına sunulmaktadır. Hiçbir şekilde su almayan, en az 15 derece eğimle su tahliye mantığı ile çalışan, arzu edilmesi halinde istenildiği kadar açılabilen sistemdir. Cam çatı kış bahçesinde 10 mm lamine cam kullanılmakta olup, renkli, reflekte, polikarbon tipte camlarda tercihiniz doğrultusunda kullanılabilmektedir.
 
Bu sistemde cam genişliği en fazla 150 cm olup, karlı bölgelerde bu ölçü 130 cm ile sınırlıdır. Cam uzunluğu ise maksimum 3 metredir. Bu sistemlerde kullanılan garantili motorlarla mekanlarınızı rahatlıkla açabilir ve havalandırabilirsiniz. Ölçü sınırlaması olmadan istenilen metrekare, ölçüde ve renkte cam çatı kış bahçesi sistemleri uygulanabilmektedir. Cam çatı kış bahçeleri Homeglass ® markası ve kalitesiyle, garanti işçilik/montaj ile sizler için keyifli ve huzurlu mekanlar yaratır.

Şimdi Bizlere Yerinde Ücretsiz Keşif ile Her Model Cam Çatı Kış Bahçesi, Kış Bahçesi Fiyatları, Kış Bahçesi Sistemleri, İçin Ulaşabilirsiniz.

TEL: 0212 693 03 03