6047
Her Model Katlanır Cam Sistemleri İmalatı, Satışı, Montajı
Kış Bahçesi
Cam Balkon
Cam Çatılı Cam Balkon
Perdeli Cam Balkon
Açılır Tavan Çatı Kış Bahçesi
Cam Balkon Tamiri

Açılır Tavan Çatı Kış Bahçesi


Otomatik ve manuel olarak açılabilme özelliği nedeniyle kayar çatı sistemleri de denilmektedir. Özellikle çatı tipi yerlerde kurulu olan kafe gibi yerlerde yoğun olarak kullanılmaktadır.  Gün ışığından tamamen faydalanmamızı ve kış bahçesi özelliğinden yararlanmamızı sağlayan sistemdir. Gün ışığının fazla gelmesi durumunda perde uygulaması yapılabilmektedir. Sistemde kullanılan paneller 250 kg ağırlığa kadar dayanıklıdır. Bu sistemlerde cam ve polikarbon kullanılmaktadır. Hiçbir çekilde çökme yapmaz. Bu sistemlerde tavanın açılması motorlu yada manuel (el ile ) olarak yapılır.
 
Açılır tavan kış bahçesi, genellikle kafe, restaurant, yüzme havuzları, botanik tarzda bahçeler, çatı katlarına Homeglass ® markası ve kalitesiyle yoğun olarak uygulanmakta, müşterilerinin kullanımına sunulmaktadır. Hiçbir şekilde su almayan, en az 15 derece eğimle su tahliye mantığı ile çalışan, arzu edilmesi halinde istenildiği kadar açılabilen sistemdir. Cam çatı kış bahçesinde 10 mm lamine cam kullanılmakta olup, renkli, reflekte, polikarbon tipte camlarda tercihiniz doğrultusunda kullanılabilmektedir. 

Bu sistemde de cam çatı kış bahçesinde olduğu gibi cam genişliği, en fazla 150 cm olup, karlı bölgelerde bu ölçü 130 cm ile sınırlıdır. Cam uzunluğu ise maksimum 3 metredir. Bu sistemlerde kullanılan garantili motorlarla mekanlarınızı rahatlıkla açabilir ve havalandırabilirsiniz. Ölçü sınırlaması olmadan istenilen metrekare, ölçüde ve renkte cam çatı kış bahçesi sistemleri uygulanabilmektedir. Açılır tavan kış bahçeleri Homeglass ® markası ve kalitesiyle, garanti işçilik/montaj ile sizler için keyifli ve huzurlu mekanlar yaratır.

Şimdi Bizlere Yerinde Ücretsiz Keşif ile Her Model Açılır Tavan Çatı Kış Bahçesi, Kış Bahçesi Fiyatları, Kış Bahçesi Sistemleri, İçin Ulaşabilirsiniz.

TEL: 0212 693 03 03